Ренійський заклад загальної середньої освіти № 1 Ренійської міської ради

Ренійський заклад загальної середньої освіти № 1

homepage counter счетчик сайта
Besucherzahler

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Історія рою "Яструб"

Команда "Яструб" була створена у жовтні 2015 року для участі у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура").

У підготовці до гри було задіяно всіх учнів 8-х. 9-х та 10-х класів.

Протягом 2015-2016 навчального року учні проходили підготовку на етапах:

-"ВПОРЯД" - змагання з індивідуальних дій та у складі рою;

-Туристсько-спортивна смуга перешкод;

-Стрільба з пневматичної гвинтівки;

-Конкурс "БІВАК";

-Інтелектуально-творче змагання "ПЛАСТУН";

-Конкурс "РЯТІВНИК";

-Конкурс "ВАТРА";

-Інтелектуальна Гра "ВІДУН".

У квітні 2016 року було сформовано основний склад команди "Яструб" у який увійшли:

-Паладі Денис;

-Максимов Дмитро;

-Лазир Андрій;

-Завгородня Валерія;

-Бутор Надія;

-Буценко Андрій;

-Бербек Михайло;

-Кондрат'єв Артем.

У такому складі команда "Яструб" представляла нашу школу на І районому етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), яка проходить під патронатом Президента України.

У жорсткій боротьбі, хлопці та дівчата вибороли беззаперечну перемогу  (І місце-"Таборування", І місце-"Впоряд"), та отримали честь першими представляти Ренійський район у ІІ Обласному етапі гри "Сокіл"("Джура"), який відбувався у місті Березівка Одеської області.

Наші "Яструби" добре показали себе на обласному етапі, виборовши перші місця у таких етапах:

-І місце-"Таборування";

-ІІ місце-"Впоряд".

Повернувшись додому учні ще довго згадували незабутні 5 днів, що вони провели в наметах.

У 2016-2017 навчальному році рій "Яструб" здобув такі призові місця в районному етапі гри:

-ІІ місце-"Таборування";

-ІІ місце-"Ватра".

А в 2017-2018 навчальному році:

-ІІІ місце -"Відун";

-ІІІ місце -"Ватра".

Вже в 2018-2019 навчальному році склад команди змінився повністю. До складу рою "Яструб" увійшли:

-Чебанов Владислав;

-Іордек Олександр;

-Лазир Юлія;

-Могучова Ольга;

-Дарадур Дмитро;

-Мацко Максим;

-Бадюл Ксенія;

-Тосенко Валерія.

Оновлена команда виборола ІІ місце за "Таборування" у районному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Військово-патріотична підготовка посіла провідне місце серед шкільних дисциплін, а кожен учень школи мріє колись потрапити до основного складу команди "Яструб" та захищати честь школи на грі.

Щороку, беручи участь у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Сокіл"("Джура"), учні отримують безцінний досвід. та проникаються любов'ю до своєї державт, її історії, і можна з впевніністю сказати стають справжніми патріотами України.

19 трав. 2021
Супергерої FAST
Інсульт є однією з головних причин того, що діти втрачають своїх бабусь і дідусів. Своєчасна та якісна медична допомога збільшує шанси продовжувати жити насиченим і активним життям. Чим більше людей знають про перші симптоми інсульту — тим більше шансів бути здоровими у нас всіх. Тому учні початкових класів цього року пройшли навчання за програмою "Супергерої FAST" і впевнено зможуть розпізнати ознаки інсульту та викликати допомогу за всіма правилами.

26 квіт. 2020
Вітаємо!!!
Наша школа стала призером Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» у номінації «Жанрове фото» і отримала дипломом ІІІ ступеня! Вітаємо!

15 квіт. 2020
Конкурс ужитково-прикладного мистецтва
З 15 квітня 2020 року стартував конкурс ужитково-прикладного мистецтва для учнів 5-9 класів