Ренійський заклад загальної середньої освіти № 1 Ренійської міської ради

homepage counter счетчик сайта
Besucherzahler

Вступ до школи

Шановні батьки майбутніх першокласників!  Для реєстрації вашої дитини до нашого закладу,скористайтеся, будь ласка, посиланням:

Вам потрібно буде зареєструватись  та створити заяву та чекати на лист з подальшими вказівками. За наявності місць, всі діти, для яких була створена заява, потраплять до школи. При недостачі місць право дитини на вступ буде визначатися жеребкуванням.

Перед початком реєстрації на сайті ознайомтеся з інструкцією https://drive.google.com/file/d/19uqikZlaGBu0102V1G7XsmVgrN1Boakz/view

УВАГА!

Зарахування учнів відбуватиметься з

5 травня по 5 червня 2020 року в дистанційному режимі.

19 трав. 2021
Супергерої FAST
Інсульт є однією з головних причин того, що діти втрачають своїх бабусь і дідусів. Своєчасна та якісна медична допомога збільшує шанси продовжувати жити насиченим і активним життям. Чим більше людей знають про перші симптоми інсульту — тим більше шансів бути здоровими у нас всіх. Тому учні початкових класів цього року пройшли навчання за програмою "Супергерої FAST" і впевнено зможуть розпізнати ознаки інсульту та викликати допомогу за всіма правилами.

26 квіт. 2020
Вітаємо!!!
Наша школа стала призером Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» у номінації «Жанрове фото» і отримала дипломом ІІІ ступеня! Вітаємо!

15 квіт. 2020
Конкурс ужитково-прикладного мистецтва
З 15 квітня 2020 року стартував конкурс ужитково-прикладного мистецтва для учнів 5-9 класів